Opinie moich Klientów i Kursantów.

Zaczęłam pracować z Dr_Copywriter nad moimi tekstami dotyczącymi oferty Kąpieli Leśnych do hoteli i firm oraz nad ofertą urodzinek leśnych dla dzieci, warsztatów leśnych dla szkół i przedszkoli a także postów na social media. Praca z Justyną to czysta przyjemność, konkret i efekty, które przekładają się na pozyskanych klientów na których mi zależało. Uczę się nadal tworzyć lepsze teksty, a Justyna swoim fachowym okiem zauważa każde niedociągnięcie. Nasza współpraca jest bardzo swobodna i wiem, że nie ma głupich pytań ☺️ Nie sądziłam nigdy, że sposób, forma i struktura testu jest tak ważna. Teraz widzę jakie postępy zrobiłam dzięki współpracy z Dr_Copywriter. Zaczynam sama pisać fachowe teksty, bo już wiem na co zwrócić uwagę. Poza tym oszczędzałam mnóstwo czasu, który mogłam wykorzystać na inne moje działania. LASoPrzestrzeń jest wdzięczna i zachęca każdego do współpracy z Justyną.

- Patrycja Kleszcz – Uczestniczka Konsultacji Copywriterskich

Dziękuję za świetne szkolenie. Myślałam, że taki krótki kurs zapewni ledwie powierzchowne poznanie tematu copywritingu, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłam! Ogromnym plusem była forma zajęć - czyli dużo ćwiczeń i konkretnych przykładów. Jednak najbardziej podobało mi się jak wiele nowych "szufladek" otworzyło się w mojej głowie! Już teraz zupełnie inaczej patrzę na moje projektowanie wnętrz.

- Kasia – uczestniczka mojego autorskiego kursu dla Uniwersytetu Otwartego UŚ: „Świadomy Copywriting – jak pisać teksty, które sprzedają”. Edycja lato 2023.

Chciałabym serdecznie podziękować za niezwykle pomocne i inspirujące konsultacje z Dr_Copywriter. Było to niezwykle wartościowe doświadczenie, które przyniosło wiele cennych pomysłów i wniosków. Pani Justyna wysłuchała moich potrzeb i oczekiwań, a następnie zaproponowała różnorodne koncepcje i strategie, które były idealnie dopasowane do mojego projektu. W trakcie naszych konsultacji, Dr_Copywriter potrafiła zadawać trafne pytania i wydobyć istotne informacje dotyczące mojej marki, grupy docelowej oraz celów, które chciałam osiągnąć. Dzięki temu byłam w stanie stworzyć treści, które autentycznie oddawały charakter mojego biznesu. Pani Justyna omówiła trendy w copywritingu i udzieliła cennych wskazówek .To wszystko pozwoliło mi podnieść jakość mojej pracy i lepiej zrozumieć, jak tworzyć skuteczne teksty. Polecam każdemu przedsiębiorcy!

- Daria Knapik – uczestniczka Konsultacji z Copywritingu w ramach mojej współpracy z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości

Serdecznie polecam kurs "Świadomy Copywriting" - to konkretna dawka wiedzy! Warsztaty są bardzo interaktywne - Ty piszesz, Dr_copywriter sprawdza, podpowiada, pomaga, kończysz cykl z gotowym tekstem na swoją stronę/fejsbuka/insta. Zazdroszczę wszystkim studentom, którzy mają przyjemność mieć zajęcia z taką wykładowczynią 🙂.

- Anna – uczestniczka mojego autorskiego kursu dla Uniwersytetu Otwartego UŚ: „Świadomy Copywriting – jak pisać teksty, które sprzedają”. Edycja lato 2023.

OGROMNIE POLECAMY współpracę z Justyną. Współpracowaliśmy kilka tygodni w zakresie tekstów na stronę www, opisów produktów, strony o nas i zakładki FAQ, czyli bardzo kompleksowo. Jeśli szukasz kogoś komu wyślesz zakres prac, a w zamian po tygodniu otrzymasz suche teksty to źle trafiłeś. Współpraca z Justyną to praca każdej ze stron skutkująca powstaniem tekstów idealnie dopasowanych do Ciebie/Twojej firmy/branży. Sposób w jaki Justyna posługuje się słowem to mistrzostwo, a do tego ma także sznyt biznesowy. Jej wskazówki, wsparcie, odpowiedzialność, terminowość, sam efekt w postaci tekstów to kluczowe czynniki, dla których polecamy Dr Copywriter z pełną odpowiedzialnością. Ponadto Justyna to po prostu wspaniała, dobra osoba, która swoją pracę wykonuje z sercem, pasją i niesamowitym zaangażowaniem. Możnaby tak wymieniać długo. Dzięki Justyna, że dmuchnęłaś w nasze skrzydła i dałaś nam energię i siłę abyśmy mogli się wyróżnić na tle konkurencji.

- Marcin Baran – Kreator Kwiatów.

Miałem przyjemność współpracować z Justyną przy tworzeniu komunikacji dla nowego przedsięwzięcia biznesowego. To była spora odpowiedzialność, gdyż oprócz opracowania kierunku komunikacji, należało również nadać standard i charakter miejscu. Justyna wykazuje podejście biznesowe i potrafi świetnie wykorzystać ten kontekst w tworzeniu treści. Oczekuję na dalszą owocną współpracę :)

- Marcin Milke – Growth

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która dotyczyła zredagowania tekstu o produkcie i otrzymanym ceryfikacie do celów komercyjnych. Oceniam współpracę na poziomie bardzo dobrym, wspaniała i szybka komunikacja z Dr_Copywriter. Szczególnie wartościowe w ramach współpracy z Dr_Copywriter była sumienność, dobre pióro, trzymanie się deadline i świetny kontakt. Polecam!

- Marta Liśkiewicz – Category Manager, Marketing Department, Dyson

Skorzystałam z szkolenia copywritingu i bardzo się cieszę, że trafiłam na Justynę bo zarażała pomysłami na treści i inspirowała do tworzenia :) Atmosfera i forma przeprowadzenia kursu była na najwyższym poziomie, można było czuć się swobodnie i ćwiczyć swój początkujący warsztat :) wychodzę z szkolenia z dobrą dawką wiedzy i inspiracji.

- Patrycja Szajna – uczestniczka mojego autorskiego kursu dla Uniwersytetu Otwartego UŚ: „Świadomy Copywriting – jak pisać teksty, które sprzedają”. Edycja wiosna 2023.

Polecam Dr. Copywriter z całego serducha! Justyna Łapaj-Kucharska to wykładowca ogień! Miałem ogromną przyjemność brać udział w kursie Justyny dotyczącym copywritingu. Podczas 6 treściowych spotkań dowiedziałem się bardzo dużo o sposobach świadomego tworzenia treści copywriterskich. We wszystkie spotkania Justyna wkłada bardzo duże pokłady energii i zaangażowania. Bardzo szanuje taki typ uczenia, gdzie widać że zapał Justyny jest także solidnie oparty na totalnym wcześniejszym “wygryzieniu” się w omawiane tematy! Mam nadzieję że w przyszłości będę miał jeszcze okazję uczestniczyć w zajęciach dr Justyny Łapaj-Kucharskiej. A jeśli nie, to na pewno bardzo chętnie skorzystam z konsultacji indywidualnych dotyczących copywritingu.

- Maciej Gryzełko – uczestnik mojego autorskiego kursu dla Uniwersytetu Otwartego UŚ: „Świadomy Copywriting – jak pisać teksty, które sprzedają”. Edycja wiosna 2023.

Współpraca z Dr_Copywriter dotyczyła napisania artykułu do newsroomu znajdującego się na stronie internetowej naszego kluczowego klienta – pioniera innowacyjnych technologii w branży AGD. Współpracę oceniam fantastycznie na każdym polu. Szczególnie pozytywnie oceniam kontakt i zaangażowanie Justyny w projekt. Charakter artykułu wymagał wgłębienia się w temat, przy czym wyznaczony deadline był praktycznie niemożliwy do realizacji, jednak Dr_Copywriter podołała zadaniu na najwyższym poziomie.

- Magdalena Bąk – Project Manager SP Marketing

Polecam współpracę z Justyną Łapaj- Kucharską Dr_Copywriter. Miałam okazję skorzystać z konsultacji z copywritingu. Obawiałam się, że Justyna zacznie od skrytykowania mojej oferty, ponieważ nie należę do wybitnych tekściarzy. Okazało się, że w tej konsultacji nie chodziło w ogóle o mój styl pisania. Rozmawiałyśmy o moich klientach i o tym, jak podać im „jak na tacy”, te informacje, które chcieliby przeczytać. Uporządkowałyśmy treść i teraz uważam, że wypracowany schemat w mojej ofercie jest przejrzysty dla klienta. Cieszę się bardzo z pomocy jaką otrzymałam, bo mi samej czasem trudno jest spojrzeć na swoją ofertę z dystansu i wyeksponować to, co w niej dla klienta najważniejsze.

- Elżbieta Bijak – właścicielka firmy Fabryka Relacji. Uczestniczka konsultacji z copywritingu.

Konsultacje z copywritingu dodały mi pewności siebie w procesie tworzenia treści. Zrozumiałem, że z odrobiną pomocy jestem w stanie stworzyć przemyślaną ofertę i nie muszę być geniuszem pióra, aby napisać coś, co pomoże mi dotrzeć do moich odbiorców. Szczególnie istotne jest dla mnie wdrożenie polityki „no bullsh*t” w moich tekstach. Obecnie przedsiębiorca musi pisać dużo i często, więc łatwo ulec pokusie marketingowego bełkotu. Dzięki konsultacjom z Justyną, uświadomiłem sobie, że nie tędy droga i zrozumiałem jak tego uniknąć. Justyna jest profesjonalna i niezwykle merytoryczna, ale jednocześnie pełna humoru i ciętych ripost. Taki trochę Dr. House. Tylko nie kuleje... i lubi pracować z ludźmi… Po namyśle, zupełnie nie jak Dr. House….

- Marcin Pałys – właściciel firmy Manufaktura Gier Szkoleniowych. Uczestnik konsultacji z copywritingu.

Warsztatowa forma, kameralna grupa, szeroka wiedza prowadzącej były dla mnie ważne. Ale najważniejsze było podejście – Justyna zrobiła wszystko, co w jej mocy, żeby pomóc mi ulepszyć moje teksty i pokazać drogę rozwoju copywritingu dla mojego biznesu – tak, żebym mogła z niego korzystać na co dzień w biznesie. Justyna dodała mi też wiatru w żagle – dzięki niej z większą odwagą mówię, że jestem pierwszą photo managerką w Polsce :)

- Weronika Gasperczyk – pierwsza photo managerka w Polce, uczestniczka mojego autorskiego kursu dla Uniwersytetu Otwartego UŚ: „Świadomy Copywriting – jak pisać teksty, które sprzedają”. Edycja lato 2022.

Wiedza nt. copywritingu była dla mnie objawieniem. Szkolenie dosłownie wywróciło moją wiedzę nt. komunikowania o świadczonych przeze mnie usługach do góry nogami. Dziękuję Justynie (Dr_Copywriter) za cykl spotkań, chęć pracy na „żywym organizmie” rzeczywistej marki i produktu oraz liczne podpowiedzi dotyczące komunikowania o swojej marce i świadczonych usługach. To były najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie.

- Izabela Mroczek – tłumaczka przysięgła języka czeskiego, uczestniczka mojego autorskiego kursu dla Uniwersytetu Otwartego UŚ: „Świadomy Copywriting – jak pisać teksty, które sprzedają”. Edycja lato 2022.