Tekst copywritierski, to nie festiwal pięknego
stylu i polotu, który porwie tłumy.

DLACZEGO NIE MA TU MOJEGO „PORTOFILIO”?

Załóżmy, że prowadzisz firmę biżuteryjną. W portfolio znajdziesz mój tekst dla firmy sprzedającej wycinarki CNC. Jak przeniesiesz go na swój produkt i swojego klienta?
Na jakiej podstawie będziesz wiedzieć, czy to jest dobry copywritersko, tekst? Jak sprawdzisz jego wartość pod względem sprzedażowym?

Tekst copywriterski nie powstaje na podstawie weny, tylko analizy:

  • produktu/usługi
  • grupy docelowej i języka, jakim posługuje się klient
  • branży i konkurencji

To dopiero jest baza, na podstawie której powstaje określony tekst, pod konkretną firmę.

ZOBACZ PRZYKŁADY MOICH REALIZACJI

Debet Biuro Rachunkowe

Cel współpracy: kompleksowe opracowanie treści na stronę internetową biura rachunkowego Debet.

Kreator Kwiatów

Cel współpracy: kompleksowe opracowanie treści na stronę www firmy Kreator Kwiatów. Przygotowanie tekstów na stronę główną, w tym sloganów i haseł, tekstu do zakładki "O nas", "FAQ" i opisów wybranych produktów i usług.

SP Marketing

Cel współpracy: przygotowanie tekstu na stronę internetową (newsroom) firmy Dyson, na temat produktu i otrzymanego certyfikatu, do celów komercyjnych.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości

Cel współpracy: Współpraca długofalowa - konsultacje copywriterskie dla Przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej. Analiza treści sprzedażowych i doradztwo w zakresie tworzenia skutecznych biznesowo tekstów sprzedażowych (treści w social media, teksty na strony www, opisy produktów i usług, teksty ofert sprzedażowych, artykuły eksperckie na blogi).

Growth

Cel współpracy: Współpraca długofalowa, w jej ramach: stworzenie tekstu ofertowego, dotyczącego utworzenia nowej przestrzeni coworkingowej dla biznesu w Szczecinie, dla Klienta Growth. Opracowanie treści pod wszystkie zakładki (strona główna, o firmie, inwestycje komercyjne, inwestycje mieszkaniowe) na nową wersję strony internetowej dla Klienta z branży deweloperskiej.

Fanelhorn

Cel współpracy: Analiza, przeredagowanie i opracowanie nowych treści na stronę internetową firmy Fanelhorn. Przygotowanie tekstów na stronę główną, zakładkę "o nas", opisy wszystkich oferowanych przez firmę szkoleń sprzedażowych.

Dublin Windows

Cel współpracy: Przygotowanie oferty sprzedażowej w j. angielskim dla firmy Dublin Windows w Irlandii. Oferta dotyczyła renowacji tradycyjnych, angielskich okien typu Sash, w ramach abonamentu.

SP Marketing

Cel współpracy: Artykuł na stronę internetową firmy Dyson, do zakładki: Newsroom

Celem tekstu było przedstawienie współpracy firmy Dyson z programem Top Model Polska 2022, z uwzględnieniem elementów SEO. Szczególnie eksponowane były zagadnienia związane ze zdrowiem i kondycją włosów oraz wybranymi elementami specyfikacji technicznej produktów marki Dyson.

Trufle Mozaiki

Cel współpracy: Artykuł na blog „7 zalet spersonalizowanej mozaiki Trufle”

Celem tekstu było wyeksponowanie kilku konkretnych cech w zakresie dekorowania wnętrz mozaikami, wskazanie konkretnych korzyści i rozwianie wątpliwości potencjalnych klientów.

Kancelaria prawna Kołecka i Wspólnicy, Warszawa

Cel współpracy: przygotowanie treści na stronę internetową kancelarii prawnej

Celem było stworzenie tekstów na stronę internetową Kancelarii (poszczególne usługi, zakładka”o nas”, zasady współpracy).

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Cel współpracy: przygotowanie serii tekstów informujących o rodzajach wsparcia przysługującego firmom w ramach Inkubatorów.

Tematyka tekstów (wybrane przykłady): Wsparcie obsługi kadrowej firmy; Doradztwo księgowe; Wsparcie prawne; Możliwości w zakresie nowej rundy inwestycyjnej w ramach AIP Seed Capital; Rola networkingu w rozwoju biznesu; Coworking w AIP; Preinkubacja, inkubacja i mentoring w ramach AIP.

Osada nad Potokiem, domki wypoczynkowe

Cel współpracy: przygotowanie tekstu zachęcającego do wynajmu domków wypoczynkowych w Szczyrku. Tekst przygotowany w j. polskim i j. angielskim.

Cudotwórnia Events

Cel współpracy: przygotowanie tekstu promującego Grę miejską w Warszawie, której celem było rozpowszechnienie korzystania z transportu publicznego – „Przesiadaj się i jedź!”

Barbara Lech – Coach.

Cel współpracy: pomoc copywriterska i redakcyjna w przygotowaniu e-booka poświęconego pewności siebie. Konsultacje copywriterskie i pomoc w opracowaniu tekstu na landing page e-booka.

Gabinet masażu medycznego Der Massör w Bernie, Emily Remisz i Mika Martina.

Cel współpracy: przygotowanie tekstu na stronę www do zakładki „O mnie” ; przygotowanie tekstu przybliżającego specyfikę terapii powięziowej, bazująca na koncepcji taśm anatomicznych (Anatomy Trains).

Serwis JuvePoland.com

Cel współpracy: przygotowanie tekstu pod kampanię i zbiórkę finansową dla serwisu, który padł ofiarą ataków hakerskich. Celem tekstu było zmobilizowanie sił, by Klient mógł rozpocząć prace nad stworzeniem skutecznej ochrony i wdrożeniem profesjonalnych rozwiązań dla witryny Juve Poland.

Kwiaciarnia Róża

Cel współpracy: przygotowanie szeregu tekstów z uwzględnieniem wymogów SEO-writingu: opisy produktów i usług, teksty na blog i stronę www.

Firma produkcyjno-handlowa specjalizująca się w szeroko rozumianej obróbce skrawaniem CNC.

Cel współpracy: przygotowanie tekstów na stronę www pod wybrane zakładki, m.in. „O nas” oraz przybliżenie specyfikacji toczenia CNC.